Hukuk, Danışmanlık, Arabuluculuk

Her biri kendi alanında uzman avukatlar tarafından, başarılarını ve tecrübelerini ortak bir çatı altında toplamak maksadıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren en karmaşık hukuki ihtilafları en anlaşılır düzeye getirerek çözüme kavuşturmayı kendisine ilke edinmiştir.

Sendikalara ve şirketlere hukuki danışmanlık vermesinin yanı sıra, müvekkillerinin dava takibini de sistematik ve programlı bir şekilde yapmaktadır.

 

İLKELERİMİZ

Aydın & Kunt Hukuk ve Danışmanlık olarak; kurulduğumuz günden itibaren en karmaşık hukuki ihtilafları, en anlaşılır düzeye getirerek, çözüme kavuşturmayı kendimize ilke edindik...

  • Güvenilir & Dürüst
  • Verimli ve Etkin
  • Sonuç Odaklı
  • Şeffaf
  • Müvekkil Gizliliği Esaslı

VİZYONUMUZ

Sürekli iyileştirme yaklaşımı ile tüm süreçlerimizdeki verimliliği en yüksek seviyeye yükseltmek amacıyla güncel ve yenilikçi bakış açısıyla disiplin ve sorumluluk sahibi ilkelerini benimseyerek müvekkil memnuniyetini en yüksek seviyeye ulaştırmak.Böylece en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek başta Ankara olmak üzere Türkiye’ de üstün kaliteli hukuk hizmeti sunmak...

 

MİSYONUMUZ

Aydın & Kunt Hukuk ve Danışmanlık; bünyesinde, konusunda uzman avukatlardan oluşan kadrosu mevcuttur.

Menkul ve Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku ve Rekabet Hukuku gibi günümüzde en sık karşılaşılan hukuki sorunlarla ilgilenen ve bunu yaparken müvekkilleriyle güven ilişkisi çerçevesinde ilerleyen etkin, hızlı ve şeffaf bir hukuki hizmet sunan bir ofistir.